karrier

Új mexikói étterem láncunkban egy olyan vállalati kultúrát hozunk létre, ahol nemcsak a vendégek, de a dolgozók is jól érzik magukat. Megbecsülés, képzési, fejlődési és előrelépési lehetőségek, kemény munka és a pozitív gondolkodás jellemez minket. Folyamatosan bővülő, dinamikus csapatunk keres munkatársat Pultos-felszolgáló munkakörbe.

Feladatok:

  • napi nyitási előkészületek, eszközök előkészítése, pultok, hűtők feltöltése, gépek üzembe helyezése, pultok folyamatos utántöltése
  • ételek, termékek adagolása, tálalása, csomagolása
  • kassza kezelése, számla kiállítása, elszámolás
  • pult takarítási feladatok
  • foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Elvárások:

  • lehetőleg pályakezdő
  • szakképesítés nem szükséges
  • pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság, önállóság
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • vonzó megjelenés
  • ambiciózus, proaktív hozzáállás
  • káros szenvedélyektől mentes életvitel
  • elvárt végzettség: középiskola
  • elvárt nyelvismeret: angol
  • szükséges tapasztalat: pályakezdő/friss diplomás, Nem igényel szakmai tapasztalatot

Amit kínálunk:

  • vidám, pozitív, dohányzás-mentes munkakörnyezet
  • jó hangulat, támogató vezetőség, jó csapat
  • előrelépési lehetőségek
  • Egyéb juttatások: szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzodat küldd el e-mailben a karrier@gringosamigos.com címre. Az önéletrajz nem lehet több 1 oldalnál.